Działajmy na pomoc Królowej Różańca Świętego

Drodzy czciciele Matki Bożej Pompejańskiej! To był trudny rok dla większości z nas. Wielu straciło pracę, niektórzy zdrowie, a nawet życie… Każdy odczuł pandemię w jakiś sposób: osobiście, zawodowo, rodzinnie… Także i redakcja „Królowej Różańca Świętego” stanęła przed nowymi wyzwaniami.

DZIĘKUJEMY!

Zakończyliśmy właśnie wysyłkę czasopism! Z waszą pomocą udało się wysłać i rozdać zaległe czasopisma.

Marek Woś

 

 

 

Choć działaliśmy jak zawsze na 100%, dotknęły nas różne problemy. Jednym z nich okazała się dystrybucja naszego pompejańskiego czasopisma: „Królowa Różańca Świętego„. Nie działające księgarnie, salony sprzedaży i częściowo zamknięte kościoły spowodowały ograniczenia z dotarciem do Czytelników oraz zwroty. Także paczki dla więzień i kaplic szpitalnych zostały wstrzymane. Dlatego pozostały nam końcówki nakładów naszego czasopisma.

Jak rozwiązać problem? Rozdajmy je bezpłatnie!

Co robi się w takich sytuacjach? – Oddaje gazety na przemielenie i makulaturę… To zniszczenie tak cennego materiału ewangelizacyjnego… Drugim rozwiązaniem jest przeznaczenie tych gazet do bezpłatnego rozpowszechniania wszędzie tam, gdzie trzeba. Zdecydowanie lepiej aby czasopismo trafiło do potrzebujących, do tych, którzy nie znają jeszcze ewangelicznego przesłania miłości, tych, którzy jeszcze nie zaznali łask płynących z modlitwy różańcem i nowenną pompejańską.  Nie zastanawiajmy się więc, działajmy!

Twoje ręce i nogi na służbę Maryi!

Do tego dzieła potrzebujemy Ciebie: – Twoich nóg, które zaniosą Królową Różańca Świętego do kościołów i kaplic. Twoich rąk, które rozdadzą czasopismo znajomym, rodzinie, sąsiadom. Jeśli podejmiemy się tego dzieła wspólnie, to ten wysiłek rozłożymy na wiele osób, tak, że stanie się on nieodczuwalny. Dołączysz?

A może… wahasz się?

Niepotrzebnie 🙂 Jesteśmy katolickim czasopismem, działamy w 100% pod opieką Kościoła. A jeśli nie wiesz jeszcze, czym jest „Królowa Różańca Świętego”, pobierz bezpłatne wydanie PDF i przekonaj się o jej sile ewangelizacyjnej!

Nie wiesz, co zrobić z czasopismami? – Podpowiemy: najprościej zanieść do kościoła, rozdać we wspólnocie, przyjaciołom, rodzinie.

Jak zamówić bezpłatny pakiet czasopism?

To bardzo proste: wystarczy wypełnić poniższy formularz. Wybierz pakiet czasopism (20, 40, 60, 80 lub 100), do których możesz dołączyć bezpłatnie obrazki z nowenną pompejańską. Zaznacz wybrane opcje i… oczekuj na przesyłkę za ok. 2 tygodnie.

Wysyłka jest możliwa tylko do Polski.

Serdecznie dziękuję za Twoją pomoc!

Marek Woś z redakcją „Królowej Różańca Świętego”

 

4.7 14 głosów
Oceń ten tekst!
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
3 marca 2021 06:31

Szczęść Boże
Jeżeli macie Państwo jeszcze czasopisma do rozdania to bardzo prosze o wysyłkę.100egz. moje dane są u Was
Janusz Mańka

1
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x