Poznaj „Królową Różańca” – pobierz darmowy PDF!

Pisanie o rewolucji cyfrowej, nowych nośnikach i czytnikach robi się już nieco… banalne. To oczywiste sprawy, a ich konsekwencją są spadające nakłady publikacji drukowanych.

Coraz więcej osób korzysta z tabletów i smartfonów, które ułatwiają i upraszczają komunikację. Może i Ty do nich należysz?

Mamy dla Ciebie niespodziankę!

Wydanie specjalne PDF – dla każdego, bezpłatnie!

Mając to na uwadze, przygotowaliśmy cyfrowe wydania naszego czasopisma „Królowa Różańca Świętego” w postaci PDF, a także numer specjalny. To wydanie zawiera przegląd wybranych tekstów, jakie ukazały się w „Królowej…” w ostatnich dwóch latach. Ma ono za zadanie zaprezentować główne tematy, na jakich skupia się nasze czasopismo.

Nie, nie odchodzimy od wersji drukowanej. Wydanie papierowe doskolane spełnia swoją rolę, jako uniwersalnego nośnika treści. Drukowaną gazetę możesz łatwo przeglądać i czytać w podręcznym formacie, bez potrzeby włączania urządzeń elektronicznych; możesz je przekazać komuś lub wysłać do więzień i szpitali.

Gdzie pobrać plik PDF?

Kliknij tutaj!
(Jeśli plik otwiera się w przeglądarce, a chcesz go pobrać na komputer, kliknij na przycisku prawym kliknięciem myszki i wybierz opcję „Zapisz jako” albo „Pobierz…”, a następnie wskaż miejsce do zapisania)

O naszym czasopiśmie

„Królowa Różańca Świętego” jest czasopismem poświęconym Matce Bożej Różańcowej, różańcowi oraz nowennie pompejańskiej. Pragniemy wychodzić do wszystkich osób modlących się na różańcu, w tym szczególnie do osób modlących się nowenną pompejańską. Gazeta ukazuje się od lutego 2012 r., najpierw jako kwartalnik, od 2016 r. jako dwumiesięcznik. Od początku istnienia, czasopismo jest prowadzone przez osoby świeckie we współpracy z duchownymi. Asystentem kościelnym – zgodnie z decyzją abp. Stanisława Gądeckiego – jest ks. kan. dr Jan Glapiak, moderator różańca archidiecezji poznańskiej.

Wokół czasopisma wyrosło wiele inicjatyw różańcowych, jak Radio Różaniec, apostolstwo dla więzień i szpitali, aplikacje do modlitwy, internetowe strony pomocowe. Organizujemy rekolekcje i pielgrzymki do sanktuarium w Pompejach. Staramy się wciąż poszerzać zakres naszego działania i zapraszać do współpracy nowe osoby.

Ufni, że czasopismo spotka się z Twoim zainteresowaniem, zapraszamy Cię do jego stałej lektury!

4.4 8 głosów
Oceń ten tekst!
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x