„Królowa Różańca Świętego”

„Królowa Różańca Świętego” to czasopismo poświęcone Matce Bożej Różańcowej, różańcowi oraz nowennie pompejańskiej.

Nasze czasopismo pragnie wychodzić do wszystkich osób modlących się na różańcu, w tym szczególnie do osób modlących się nowenną pompejańską. Z radością otwieramy swoje łamy dla naszych Czytelników!

Czasopismo ukazuje się od lutego 2012 roku, początkowo jako kwartalnik, od 2016 r. jako dwumiesięcznik.

Asystent kościelny

Od początku istnienia, czasopismo jest prowadzone przez osoby świeckie we współpracy z duchownymi. Opiekunem redakcji jest o. Krzysztof od Miłosierdzia Bożego.

Asystentem kościelnym dla „Królowej Różańca Świętego”, zgodnie z decyzją arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, jest ks. kanonik dr Jan Glapiak, archidiecezjalny moderator różańca. Więcej…

Misja

Nasza inicjatywa jest z założenia niekomercyjna. Wszelkie możliwe prace redakcyjne wykonujemy bezzarobkowo jako dar dla Matki Bożej w celu rozpowszechniania Jej przesłania nowenny pompejańskiej i różańca.

Naszym celem jest poszerzenie grona odbiorców poprzez docieranie do parafii i wspólnot różańcowych.

Wydawca

Fundacja Królowej Różańca ŚwiętegoWydawcą czasopisma było początkowo Wydawnictwo Rosemaria. Jednak wraz z  rozwojem i rosnącymi potrzebami, jak i uwzględniając  przyszłe potrzeby oraz możliwości, została powołana Fundacja Królowej Różańca Świętego. Fundacja przejęła tytuł prawny i obowiązki wydawnicze. Skład redakcji i program pozostały bez zmian. Więcej o Fundacji…

 

0 0 głosów
Oceń ten tekst!
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
leoniak
leoniak
21 sierpnia 2013 18:29

Szczęść Boże. W chwili obecnej przeczytałem powyższy tekst ale nie znalazłem żadnych informacji na temat jak mam zamówić prenumeratę czasopisma,gdzie wpłacać i na jakie konto, jaka jest wysokość wpłat. Proszę o informację.

leoniak
leoniak
29 września 2013 14:34

Szczęść Boże . Tak szczęśliwie ułożyło się ,że już jestem prenumeratorem czasopisma i posiadam archiwalne egzemplarze. Polecam wszystkim to czasopismo ,jest wspaniałe.