Pilne potrzeby

„Królowa Różańca Świętego” jest czasopismem niskonakładowym i nie przynoszącym zysku. Aby pismo było dostępne na każdą kieszeń cena gazety i prenumeraty jest niska ale niestety przez to nie pokrywa wszystkich kosztów związanych z drukiem i wysyłką choć wszelkie prace nad wydaniem gazety – skład, zdjęcia, artykuły, praca nad wysyłką są wykonywane przez członków Fundacji nieodpłatnie jako dar dla Matki Bożej. Niemniej czy wszystkie inicjatywy mają szansę istnieć bez Twojego wsparcia?

Potrzeba rozpowszechnienia „Królowej Różańca Świętego”

Jednocześnie w związku z rozwojem Apostolatu Nowenny Pompejańskiej, którego gazeta jest głosem, rodzi się pilna potrzeba zakrojenia szerszych działań. Niestety w sprawach finansowych nie możemy już liczyć tylko na siebie. Jako osoby prywatne przeznaczyliśmy spore kwoty na rzecz popularyzacji Apostolatu (wydanie i darmowa rozsyłka „Królowej Różańca Świętego po parafiach, zakonach, ośrodkach kultu maryjnego oraz do osób prywatnych, druk tysięcy ulotek na ten temat) i w obecnej chwili nie jesteśmy już w stanie wydawać dalszych funduszy na ten cel.

Musimy więc tutaj zwrócić się o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli, a zwłaszcza tych, którzy wiedzą czym jest różaniec i nowenna pompejańska, i jak ważne jest jej popularyzowanie w Polsce.

Stałe potrzeby

  • dodatkowe 8 stron dla KRŚ.
  • koszty administracyjne (księgowość, lokal, media).
  • wynagrodzenie dla jednej osoby pracującej dla Fundacji (członkowie Zarządu są wolontariuszami).

Nasze inicjatywy na www.wdowigrosz.pl!

Aby przedstawiać na bieżąco nasze działania, założyliśmy stronę www.wdowigrosz.pl, na której przedstawiamy szczegółowo nasze cele. Zapraszamy do jej odwiedzin!

Zostań Darczyńcą!

Nadszedł ten czas, gdy po prostu musimy liczyć też na Was kochani czciciele Królowej Różańca Świętego, których Matka Boża Pompejańska wybrała sobie w Polsce dla krzewienia dzieła nowenny pompejańskiej i prosić Was o wsparcie dzieła Apostolatu i „Królowej Różańca Świętego”. Liczy się każdy grosz dany z serca, a który będzie przeznaczony na rzecz chlubnego celu popularyzacji nowenny pompejańskiej. Choć oczywiście najważniejsza pozostaje zawsze modlitwa w intencji rozwoju pisma i Apostolatu. I o nią także  z serca prosimy. Na koniec jeszcze raz obiecajmy Maryi:

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Jeżeli ktoś pragnie wspomóc dzieło Apostolatu Nowenny Pompejańskiej  i „Królowej Różańca Świętego” może uczynić to na dwa sposoby:

  1. wybierając cel zbiórki na stronie www.wdowigrosz.pl
  2. poprzez dobrowolną wpłatę – przejdź tutaj.

Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i pomoc!

Marek Woś

MAREK WOŚ redaktor naczelny

Redaktor KRŚ, polonista, filmoznawca, edytor, ekonomista, człowiek od "brudnej roboty".
Wyszukaj jego teksty.