Msza święta w Pompejach – składanie intencji

Intencję prosimy przesłać

  • albo przy pomocy poniższego formularza kontaktowego
  • albo na adres email msza@rozaniec.info z tematem „Intencja”.

Poniższy formularz służy wyłącznie do spraw Mszy świętych.

Przyślij swoją intencję:

Ofiary na Mszę św. dla Sanktuarium

Prosimy mieć na uwadze, że Fundacja przekazuje do Sanktuarium złożone intencje, ale i zachęca do składania intencji z dowolną ofiarą. Prosimy też o zaznaczenie w formularzu sposobu przekazania ofiary, abyśmy mogli szybko połączyć ją z intencją.

Zobacz, w jaki sposób możesz złożyć ofiarę.

Potwierdzenia złożenia intencji

Kiedy dostanę potwierdzenie?

Zawsze prosimy o cierpliwość. Wkładamy w pracę całe serce ale czas nie jest z gumy. Potwierdzenia wpłynięcia intencji przesyłamy w tygodnia na podany w formularzu e-mail lub telefonicznie (jeśli nie podano e-maila ale tylko telefon).

Nie doszła do mnie odpowiedź…

Bardzo często przyczyną braku otrzymania odpowiedzi od nas są dwie sprawy:

  1. Nasza odpowiedź trafiła do spamu – sprawdź swoją skrzynkę spamową.
  2. Podano zły adres zwrotny email – BARDZO często otrzymujemy e-mail z końcówką 02.pl (zamiast o2.pl) albo gmail.pl (zamiast gmail.com), z przedrostkiem www. przed emailem nie mówiąc o literówkach w adresie. Wtedy nasza odpowiedź nie dochodzi.

Mam pytanie o…

Czy Msza św. jest transmitowana?

Nie, Msza św. w naszych intencjach nigdy nie była transmitowana i nie planowane są transmisje przez internet. Sanktuarium nie transmituje żadnych Mszy świętych, czasem robi to włoska telewizja TV2000.

Gdzie odbywa się Msza święta?

Przed głównym ołtarzem w Sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach, ołtarzem, w którym znajduje się pompejański wizerunek Maryi z Dzieciątkiem.

Jaka jest dokładna godzina Mszy świętej?

Msza jest zawsze 25 dnia miesiąca, ale godzina Mszy świętej jest zmienna i podajemy ją przy informacji o Mszy św. w danym miesiącu.

Dlaczego moja intencja nie została wysłana na Mszę 25 dnia miesiąca skoro wysłano ją 21 dnia?

Zawsze informujemy, że musimy zamknąć listę intencji 20 dnia miesiąca. Proszę mieć na uwadze, że intencje musimy przetłumaczyć i przesłać wraz z ofiarami przed Mszą świętą, oraz odebrać potwierdzenie odebrania zza granicy. Niestety, jest to bardzo czasochłonne, dlatego zawsze prosimy o nieprzekraczanie podanego terminu. Spóźnione intencje przenosimy na kolejną Mszę świętą w następnym miesiącu.

Także osoby, które deklarują złożenie ofiary, prosimy o nieprzekraczanie terminu 20 dnia miesiąca. Dla porządku musimy wysyłać intencje wraz z ofiarami.

Czy jest możliwość zamówienia Mszy św. indywidualnej lub Mszy św.  gregoriańskich w sanktuarium w Pompejach?

Niestety, nie ma takiej możliwości. Sanktuarium nie przyjmuje takich intencji także na miejscu, w Pompejach.

0 0 głosów
Oceń ten tekst!
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments