[6-13 czerwca 2015] Zaproszenia różańcowo-pompejańskie – Częstochowa / Warszawa / Sulejów

Moi drodzy, najbliższe dni stają pod znakiem wyjazdów i spotkań wokół różańca i nowenny pompejańskiej. Wykorzystajmy ten czas na wspólne spotkania.

Częstochowa: 6 czerwca. Pielgrzymka żywego różańca

UnknownNa tej pielgrzymce będzie też redakcja „Królowej Różańca Świętego” wraz ze skromnym stoiskiem (będzie można nabyć naszą gazetę i książki o różańcu i nowennie).

Jeśli ktoś miałby ochotę na nieformalne spotkanie dzień wcześniej, w piątek, to może udałoby się takie zorganizować? Proszę o opinie w komentarzach 🙂

Warszawa 6/7/8 czerwca

DSC_0277-300x201Na te dni zaplanowane są spotkania i uroczystości w parafii Miłosierdzia Bożego (ul. Żytnia 1):

  • będę miał krótkie wystąpienia po sobotniej i niedzielnej Mszy świętej (6 i 7 czerwca).
  • W niedzielę po Mszy św. wieczornej o 18. 00 spotkanie wokół nowenny pompejańskiej! ZAPRASZAMY wszystkich, którzy modlą się tą nowenną i różańcem. Przybądź i Ty!
  • W poniedziałek 8 czerwca w trakcie Mszy św. o godz. 18.00 nastąpi uroczyste wprowadzenie relikwii I stopnia bł. Bartolo Longo, pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej, który szerzył kult Matki Bożej Pompejańskiej. W planie jest też krótka prelekcja o bł. Bartolu. Po tej Mszy św. Wieczór uwielbienia.

Strona parafii: http://www.milosierdzie-faustyna.pl

Sulejów 13 czerwca

Klasztor-Cystersow-w-Sulejowie-Podklasztorze-SulejowW sobotę 13 czerwca spotkajmy się w Sulejowie, w sercu Polski. Będziemy także i w tym miejscu wybranym przez Maryję, przed kopią obrazu pompejańskiego. Nasze spotkanie w Sulejowie będzie niezwykle bogate w modlitwę, świadectwa, spotkania. W programie: Msza święta, różaniec, historia pompejańskiego obrazu w Sulejowie, akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, koronka, świadectwa, uczczenie relikwii świętych, w tym bł. Bartola Longo.

Więcej o spotkaniu w Sulejowie: zobacz tutaj.

Przybądź!

Kochani, wykorzystajmy te możliwości do wspólnych spotkań, modlitwy, rozmów wokół różańca i nowenny pompejańskiej. Nie wiemy, ile mamy czasu na ziemi, więc nie odkładajmy tych możliwości na później.

Na spotkaniach będzie możliwość zapoznania się z czasopismem „Królowa Różańca Świętego” i publikacjami pompejańskimi. Będzie możliwość podzielenia się swoimi sprawami, wspólnego organizowania się, dzielenia pomysłami.

Wszystko to w miejscach niezwykłych – naznaczonych Bożą obecnością.

Serdecznie Was zapraszam!

Marek Woś z redakcją KRŚ

0 0 głosów
Oceń ten tekst!
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x