Matka Boża jest po naszej stronie

Na początku tego roku przechodziłam bardzo trudny czas, czas ciemności, depresji, duchowego zmagania, duchowego piekła. Znałam przyczynę, ale nie potrafiłam sobie poradzić ze swoim problemem. W moim sercu toczyła się ogromna walka, z jednej strony chęć odejścia z Kościoła, z drugiej pytanie: „do kogóż pójdę?”.

Stanęłam pod ścianą, moje życie stało się duchową wegetacją i przeogromną duchową walką. Jedyne, co mogłam wołać to: „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną”… W tym czasie przypomniałam sobie, że wcześniej odmawiałam kilka razy nowennę pompejańską i za każdym razem dawała ona ogromny pokój. Postanowiłam po raz kolejny chwycić się tej modlitwy, skupić się na niej, by odwieść od siebie bardzo obciążający mnie problem.

Nowenna pompejańska. Najpiękniejsze świadectwa

W magazynie SKU:978-83-63110-35-2
Cena promocyjna 16,00 zł Cena 19,00 zł

Główną intencją była modlitwa o dobrego męża, ale ja wiedziałam, że na drodze do małżeństwa potrzebuję w wielu kwestiach uzdrowienia. Wierzyłam, że Matka Boża ochroni mnie przez złem i wysłucha. Na początku bardzo trudno było mi się modlić, ale z każdym dniem w moim sercu było coraz więcej pokoju. Kilka dni po skończonej modlitwie poszłam do spowiedzi, w której spowiednik zasugerował mi poszukanie kierownika duchowego. Zapytałam: „Panie Boże, gdzie ja go znajdę?”. Pan Bóg wskazał mi go po 6 dniach… I od tego czasu, czasu spowiedzi, towarzyszenia duchowego i pracy nad sobą, rozpoczęłam NOWE ŻYCIE. Pojawił się pokój, wróciła radość, nie mam już depresji. Przede mną jeszcze droga pracy wewnętrznej i duchowej, ale ufam, że wszystkie wydarzenia, które mnie spotykają po tym czasie i ludzie, których Pan Bóg mi stawia ze swoim Słowem na mojej drodze, prowadzą to wszystko do małżeństwa. Głęboko w to wierzę. Niedługo ponownie rozpocznę kolejną modlitwę pompejańską. Matka Najświętsza jest po naszej stronie:)

Justyna

To świadectwo ukazało się w 23. numerze „Królowej Różańca Świętego” dzięki osobom zaangażowanym w akcję „8 stron dla KRŚ”.
Prosimy, pomóż nam dotrzeć ze świadectwami nowenny pompejańskiej do osób, które nie korzystają z Internetu, sprawdź jak nas wesprzeć.

 

Królowa Różańca ŚwiętegoZamów to wydanie "Królowej Różańca Świętego"!

…i wspieraj katolickie czasopisma!

 

0 0 głos
Oceń ten tekst!

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x

Zanim skopiujesz, napisz do nas.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Objawienie w Knock
Królowa Irlandii

Polacy stali się najliczniejszą w Irlandii mniejszością narodową – jest ich ponad 120 tysięcy. Jednak nawet ci, którzy przebywają tam...

Zamknij