Z życia Fundacji PKRŚ

Różaniec na żywo, transmisje przez Facebook, szerzenie nabożeństwa do św. Michała Archanioła i Matki Bożej Pompejańskiej… Poznaj najnowsze działania fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”.

Internetowe Radio Różaniec

Nasi „cyfrowi” odbiorcy pewie znają już Radio Różaniec, które od ponad trzech lat promuje modlitwę różańcową i nowennę pompejańską. Do słuchania potrzebny jest komputer, smartfon lub tablet oraz dostęp do internetu. Rosnące zapotrzebowanie i jednocześnie ograniczone możliwości zmusiły nas do przeniesienia Radia Różaniec na lepszy serwer, już bez limitów i w lepszej jakości! Sporym powodzeniem cieszy się różaniec na żywo, transmitowany o 20.30 przez to radio oraz dodatkowo przez Facebooka. Ponad 150 tysięcy nadesłanych intencji mówi samo za siebie… Rosnące obciążenia to rosnące koszty… Podjęliśmy decyzję o zamówieniu kilku profesjonalnych nagrań nabożeństw do naszego Radia, co oznacza wydatek 1100 zł. Potrzeba też drugiego, półprofesjonalnego mikrofonu na potrzeby audycji z gośćmi, które zaczęliśmy rejestrować. Zapraszamy na stronę Radia: www.radio.rozaniec.info oraz na Facebooka www.fb.com/radiorozaniec/, gdzie są transmisje modlitw oraz audycji. Gorąco zachęcam do wsparcia radia najdrobniejszym datkiem!

Anielski patron – czekamy na Twój głos!

św. Michał ArchaniołJednym ze statutowych celów naszej fundacji jest „upowszechnianie wiedzy na temat niebezpieczeństw ze strony okultyzmu, spirytyzmu i ezoteryzmu we wszelkich ich formach oraz wspieranie i rozwijanie mediów informacyjnych na ten temat.” W ramach tego działają m.in. strony pomocowe www.egzorcyzmy.katolik.pl i wielojęzyczna www.exorcismus.org. W tych działaniach patronuje nam bł. Bartolo Longo (nawrócony spirytysta) i św. Michał Archanioł. Postawiliśmy sobie zadanie rozszerzania modlitwy do tego archanioła, napisanej przez papieża Leona XIII. W 1. etapie badamy, jak jest już rozpowszechniona w Polsce. Akcja ta pod nazwą „Anielski patron” przynosi już owoce, jednak to, czy zakończy się ona sukcesem, zależy też od Ciebie!

Co możesz zrobić? – Wejdź na stronę www.anielskipatron.pl, znajdź swoją parafię na liście i podaj w formularzu informację, czy w tej parafii jest odmawiana po Mszy św. modlitwa do św. Michała Archanioła.

Równocześnie z akcją, od 1 maja, rozpocznie się III Wielka Nowenna do św. Michała Archanioła. Można się na nią zapisać na www.nowenny.pl. Akcji patronują czasopisma „Któż jak Bóg”, „Nasz Dziennik”, „Egzorcysta” oraz oczywiście „Królowa Różańca Świętego” i liczne portale.

Wielka Księga Łask nr V

W tych dniach rozpoczynamy prace nad V Wielką Księgą Łask. Księga zawiera wszystkie świadectwa, które przychodzą na stronę internetową www.pompejanska.rosemaria.pl i do naszego czasopisma. Pięknie oprawiona Księga trafi do sanktuarium w Pompejach na ręce ks. abp. Tommasa Caputo jako nasze wspólne wotum dziękczynne. Zdjęcia poprzednich ksiąg znajdziesz na stronie www.foto.rozaniec.info. Jeśli chcesz znaleźć się na liście darczyńców, wyróżnionych na stronie tytułowej, możesz przekazać dowolną ofiarę (zob. kolumna po prawej).

Szerzmy cześć Matki Bożej Pompejańskiej!

Trzycięściowy film „Tajemnica nowenny pompejańskiej” (zob. str. 39) spotkał się z dobrym odzewem. Odwiedziliśmy wiele parafii ze specjalnymi pokazami. Wiele razy byliśmy świadkami, jak widzowie ocierali łzy wzruszenia… Jeśli chcesz pokazać film lub jego części w swojej parafii, napisz do nas na adres film@rozaniec.info lub zadzwoń: telefon: 61 66 24 921.

Marek Woś

Śledź nasze działania na www.pkrs.org.pl

Królowa Różańca ŚwiętegoZamów to wydanie "Królowej Różańca Świętego"!

…i wspieraj katolickie czasopisma!

0 0 głos
Oceń ten tekst!

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x

Zanim skopiujesz, napisz do nas.