Z Apostolatem Pompejańskim w Gietrzwałdzie

Spotkanie Apostolatu 
Nowenny Pompejańskiej

W tym wyjątkowym czasie 140-lecia objawień Matki Bożej spotkaliśmy się 27 lipca u stóp cudownego obrazu na czuwaniu modlitewnym. Męscy członkowie apostolatu poprowadzili różaniec. Piękne świadectwo o nowennie pompejańskiej wygłosił pan Szymon z Pniew, dary do ołtarza niósł pan Jarosław ze swoją rodziną. Uroczystość zakończyła procesja ze świecami do źródełka, Apel Jasnogórski. Te piękne chwile długo będziemy wspominać!

Rekolekcje pompejańskie

W dniach 11-15 sierpnia odbywały się w Gietrzwałdzie rekolekcje Pompejańskie. To były nasze drugie rekolekcje w tym miejscu objawień Matki Bożej. Pod opieką o. Krzysztofa Piskorza karmelity i opiekuna duchowego Apostolatu Nowenny Pompejańskiej przeżyliśmy chwile spotkań, modlitwy, Mszy świętych, spacerów, rozmów. Gietrzwałd doskonale sprzyja odpoczynkowi i wyciszeniu.

Kulminacyjnym punktem był odpust z okazji święta Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Z rekolekcji wyjechaliśmy napełnieni nowym duchem, pełni sił ku wyzwaniom jakie niesie codzienne życie i obowiązki. Zapraszamy Was na kolejne za rok!

Zapis transmisji ze spotkania i rekolekcji dostępny jest na profilu facebookowym „Królowa Różańca Świętego” oraz w kategorii „Multimedia” na naszej stronie

Apostolat 
Nowenny Pompejańskiej łączy osoby, które odmawiają nowennę pompejańską oraz pragną szerzyć ją i różaniec w swoim środowisku rodzinnym, parafialnym i społecznym. Apostołów Nowenny Pompejańskiej zapraszamy do rozpowszechniania „Królowej Różańca Świętego” oraz obrazków z nowenną pompejańską. Naszym patronem jest bł. Bartolo Longo. Do Apostolatu można się zapisać telefonicznie (61 86 87 345) lub przysyłając deklarację wstąpienia na adres e-mail: apostolat@rozaniec.info lub na adres redakcji (z dopiskiem: Apostolat). Każdy członek otrzymuje pamiątkowy dyplom a w jego intencji jest odprawiana Msza św. w 2. poniedziałek miesiąca.

0 0 głos
Oceń ten tekst!

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x