Słowo od redakcji

Drodzy Czytelnicy! Nowy Rok i… nowe wyzwania! Obiecałem podzielić się z Wami planami na najbliższy czas. Oto nasze najbliższe pomysły:

1. Spotkajmy się!

Będą ku temu okazje, a mianowicie:

  • 27 lipca, czuwanie Apostolatu Nowenny Pompejańskiej w Gietrzwałdzie! A od 11 do 15 sierpnia rekolekcje pompejańskie! Zob. tutaj i śledź zakładkę „Nasze pielgrzymki i rekolekcje” – wkrótce więcej informacji
  • majowa pielgrzymka pompejańska na święto sanktuarium w Pompejach! Zaproszenie znajdziesz tutaj.
  • spotkania w Polsce – pokazy filmu „Tajemnica nowenny pompejańskiej”. W ubiegłym roku mieliśmy szereg takich spotkań dzięki osobom, które wspaniałomyślnie pomogły nam je zorganizować w swoich parafiach lub miastach. Jeśli i Ty chcesz wspólnie z nami zorganizować taki pokaz, to po prostu napisz na: film@rozaniec.info lub zadzwoń do naszej Fundacji na tel.: 61 66 24 921. To nie jest trudne! Jeśli jeszcze nie znasz tego filmu o nowennie nie do odparcia, zobacz trailer na stronie www.film.rozaniec.info (film jest też na DVD – zob. tutaj).

2. Na przełomie lutego i marca ukaże się monumetalne, wspaniałe dzieło: „Historia sanktuarium w Pompejach”, autorstwa bł. Bartola Longo.

Jest to niezwykła kronika sanktuarium wraz z zapisem pierwszych cudów Matki Bożej Pompejańskiej. Podjęcie się tłumaczeń i wydanie to owoc wielkiego wysiłku. Dzieło to było jedną z inspiracji Listu o różańcu Jana Pawła II.

3. Trwa wciąż akcja „Anielski Patron”,

o której pisałem w numerze 23. Czy Twój głos trafił już na stronę: www.anielskipatron.pl? Zapraszam, nie zwlekaj!
Szczęść Boże!

Marek Woś

0 0 głosów
Oceń ten tekst!
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x