Pielgrzymka śladami Michała Archanioła

Pragnę zaprosić Cię na pielgrzymkę śladami Michała Archanioła!

Pod koniec sierpnia udajemy się w miejsca jego objawień we Włoszech na podstawie filmu „Broń nas w walce” – www.anielskifilm.pl . Serdecznie zapraszam do wzięcia w niej udziału! Może spotkamy się na pielgrzymim szlaku? To będzie wspaniała okazja ku temu, aby przenieść się w miejsca naznaczone anielską obecnością.

Program pielgrzymki:

termin 23–31 sierpnia 2019 roku

Dzień 1: Zbiórka uczestników w Warszawie o godz. 00:15. Wyjazd o godz. 00:30 z Dworca Wschodniego. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg w Pordenone.

Dzień 2: Śniadanie. Przejazd do Sacra di San Michele. Nawiedzenie klasztoru – centrum kultu Michała Archanioła. Msza święta i zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg w Acqui Terme.

Dzień 3: Śniadanie. Przejazd do Chiusdino. Nawiedzenie opactwa San Galgano – miejsce objawień rycerzowi Galgano. Przejazd do Sanktuarium w La Verna – miejsce, gdzie św. Franciszek otrzymał stygmaty. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg w Chiusi.

Dzień 4: Śniadanie. Przejazd do Rzymu i Watykanu. Nawiedzenie Bazyliki św. Piotra. Czas wolny na Placu w Watykanie. Msza święta. Zwiedzanie Zamku Anioła. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg w okolicach Neapolu/Pompejów.

Dzień 5: Śniadanie. Rejs na wyspę Procida. Spacer po miasteczku. Przejazd do Neapolu, nawiedzenie katedry św. Januarego, modlitwa przy grobie ks. Dolindo, panoramiczny objazd miasta z krótkim spacerem po starówce Neapolu. Obiadokolacja. Nocleg w okolicach Neapolu/Pompejów.

Dzień 6: Śniadanie. Przejazd do Pompejów – nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Różańca Świętego i bł. Bartola Longo. Wizyta w Castellamare di Stabia – cudowna figura Michała Archanioła; wjazd gondolą na Monte Faito, miejsce objawień Michała Archanioła. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 7: Śniadanie. Przejazd do Olevano sul Tusciano – nawiedzenie groty objawień Anioła. Przejazd do Monte Sant’Angelo. Nawiedzenie jednego z najsłynniejszych sanktuariów w chrześcijańskim świecie, gdzie znajduje się Niebiańska Bazylika – świadek zjawień Michała Archanioła. Nocleg w San Giovanni Rotondo. Obiadokolacja.

Dzień 8: Śniadanie. Nawiedzenie sanktuarium św. Ojca Pio – stygmatyka i mistyka kościoła, m.in. grób Ojca Pio, kościół, muzeum, cela, krucyfiks, konfesjonał, Szpital Ulgi w Cierpieniu. Przejazd na nocleg tranzytowy w Pordenone.

Dzień 9: Śniadanie. Powrót do Polski przez Austrię i Czechy.

Koszt udziału: 2490 zł i 120 Euro, pakiet ubezpieczeń, opieka duszpasterza i pilota.

Szczegółowe informacje i zapisy: poprzez e-mail pielgrzymka@rosemaria.pl oraz telefon: 61 66 24 921 (godz. 10-16; pon-czw.)

0 0 głos
Oceń ten tekst!

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x

Zanim skopiujesz, napisz do nas.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zapomniane sanktuarium

Jest takie miejsce w samym centrum Poznania, w którym od XV wieku czczona jest Matka Boża Różańcowa. To najstarszy kościół...

Zamknij