Już niedługo… Miesiąc z Maryją na Youtube!

Pamiętacie Miesiąc ze św. Józefem? A wcześniej Miesiąc ze św. Michałem Archaniołem? Kilkanaście tysięcy osób dołączyło do każdego z tych niezwykłych nabożeństw, które pogłębiają wiarę i wiedzę o tych świętych. Dwukrotnie odbywaliśmy też miesięczne nabożeństwa do Maryi – w maju i październiku.  Ani się obejrzeliśmy, a tu kolejny maj – miesiąc maryjny – przed nami. Dlatego zapraszam Cię do dołączenia do kolejnej edycji nabożeństwa internetowego. To już ostatni dzwonek!

Dziesiątki tysięcy osób przekonało się, że nabożeństwo on-line jest atrakcyjną i wygodną formą modlitwy. Dowodzą tego nie tylko powyższe nabożeństwa miesięczne, ale także rekolekcje i transmisje, które tworzymy dla Was. To takie łatwe! Jedyne, co musisz dać od siebie, to średnio 15 minut dziennie, aby wysłuchać przygotowanego nabożeństwa.

Nabożeństwo na Youtube, dla każdego, bezpłatnie – tylko w maju!

Każdy dzień „Miesiąca z Maryją” to kolejna porcja rozważań, modlitwy i zadanie duchowe. Dzięki temu poznasz Matkę Bożą w jej licznych cnotach i łaskach, które zsyła na swoich czcicieli.

Nabożeństwo audio (będzie dostępne na Youtube) powstało na podstawie książki „Miesiąc z Maryją” – zobacz tutaj – i jest dostępne także jako audiobook! Uczestnictwo w nabożeństwie jest bezpłatne, jeśli jednak pragniesz mieć pięknie wydaną książkę, zamów ją w oprawie twardej ze wstążeczką na www.rosemaria.pl!

DODATKOWO przygotowaliśmy specjalne promocje z wielkimi rabatami, które dostępne są tutaj.

DOŁĄCZ DO NABOŻEŃSTWA!

TERAZ KAŻDY MA SZANSĘ POGŁĘBIENIA SWOJEJ WIĘZI Z MATKĄ BOŻĄ!

Wystarczy Twoje „TAK” i kwadrans dziennie!

Zobacz, jak wygląda przykładowy dzień:

Zaczynamy 1 maja, ale zapisz się już dziś!

Aby nie przegapić, zapisz się w kwietniu, aby zacząć z nami 1 maja! Dołączenie później nie będzie już możliwe, a kolejna edycja odbędzie się dopiero w październiku. Poniżej masz formularz zapisu – wystarczy podać e-mail, a przez cały miesiąc będziesz otrzymywać bezpłatnie kolejne dni nabożeństwa na swój adres e-mail Dzięki temu nie przeoczysz żadnego z dni.

Z serdecznymi podziękowaniami!
Marek Woś
Fundacja Królowej Różańca Świętego.

5 1 głos
Oceń ten tekst!

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x

Zanim skopiujesz, napisz do nas.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jan Paweł I (1912–1978). Miłość do różańca

Czterdzieści dwa lata temu, 26 sierpnia 1978 r., patriarcha Wenecji Albino Luciani został wybrany na papieża i przybrał imię Jan...

Zamknij