Film pompejański

Kochani Czytelnicy! Dziękujemy za Wasz odzew na nasz apel o wsparcie projektu filmowego „Tajemnica Nowenny Pompejańskiej”.

Z radością donosimy, że około połowa pracy nad montażem filmu, który stanowi ostatni etap, jest już za nami.

Uroczystości w Pompejach
Uroczystości w Pompejach

Z Bożą pomocą, film udało się nam zrealizować przy stosunkowo niewielkich kosztach, dzięki zaangażowaniu prywatnych środków i sprzętu, osobistej pracy i przychylności wielu osób. Film nagrywaliśmy w Sanktuarium w Pompejach, w okresie najważniejszych uroczystości ku czci Królowej Różańca Świętego, Świętej Nocy Modlitwy, uroczystości bł. Bartola Longo oraz w Pignataro. W Polsce nagrania odbywały się w Skoczowie, Warszawie, Sulejowie oraz Licheniu.

Zgodnie z zapowiedzią, film ukaże się w maju. Pod koniec tego miesiąca zaczniemy rozsyłać film do osób, które przekazały darowiznę na nasz projekt. I Ty możesz go mieć u siebie! Jak to zrobić? Wystarczy złożyć ofiarę w wysokości co najmniej 30 złotych, aby otrzymać film bez żadnych dodatkowych kosztów, w tym wysyłki na swój adres domowy! Niech przesłanie pompejańskie Królowej Różańca Świętego i bł. Bartola trafi do polskich domów!

Zostań sponsorem projektu!

Sanktuarium w Pompejach z Wezuwiuszem w tle
Sanktuarium w Pompejach z Wezuwiuszem w tle

Jeśli pragniesz, aby Twoje nazwisko zostało uwiecznione w podziękowaniach na filmie, to mamy dla Ciebie dodatkową propozycję. Są nią specjalne  podziękowania. Każdy, kto do 30 kwietnia wpłaci ofiarę powyżej 100 zł ponad koszt zamówionego filmu, trafi na listę Darczyńców. Lista zostanie ułożona według wielkości wpłat.

Będziemy wdzięczni za każdy dar serca przeznaczony na ten cel, z uwagi na spore koszty realizacji. Jeśli możesz, wpłać choćby kilka złotych więcej na dokończenie tego dzieła. Niech to będzie nasz wspólny wysiłek, a razem zbierzemy jego owoce duchowe!

Marek Woś, Fundacja PKRŚ

Zobacz zapowiedź filmu

 

ks. prał. Alojzy Zuber
ks. prał. Alojzy Zuber
ks. Marek Studenski
ks. Marek Studenski

Uczestnicy rekolekcji pompejańskich, dający świadectwa

swiadectwa-nowenny-pompejanskiej-film swiadectwa-pompejanskie swiadectwa-rozaneic

0 0 głos
Oceń ten tekst!

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marlena
Marlena
29 kwietnia 2016 11:11

Film będzie dostępny wszystkim, może w kinach albo po prostu w internecie, czy będą mogli go obejrzeć tylko ci, którzy złożą ofiarę pieniężną?

Królowa Różańca Świętego
Admin
Królowa Różańca Świętego
3 maja 2016 11:03
Reply to  Marlena

Witam, będzie dostępny na DVD, z tym, ze osoby, które wesprą go, zamawiając wcześniej, otrzymają go w pierwszej kolejności.

2
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x