Film pompejański

Kochani Czytelnicy! Dziękujemy za Wasz odzew na nasz apel o wsparcie projektu filmowego „Tajemnica Nowenny Pompejańskiej”.

Z radością donosimy, że około połowa pracy nad montażem filmu, który stanowi ostatni etap, jest już za nami.

Uroczystości w Pompejach
Uroczystości w Pompejach

Z Bożą pomocą, film udało się nam zrealizować przy stosunkowo niewielkich kosztach, dzięki zaangażowaniu prywatnych środków i sprzętu, osobistej pracy i przychylności wielu osób. Film nagrywaliśmy w Sanktuarium w Pompejach, w okresie najważniejszych uroczystości ku czci Królowej Różańca Świętego, Świętej Nocy Modlitwy, uroczystości bł. Bartola Longo oraz w Pignataro. W Polsce nagrania odbywały się w Skoczowie, Warszawie, Sulejowie oraz Licheniu.

Zgodnie z zapowiedzią, film ukaże się w maju. Pod koniec tego miesiąca zaczniemy rozsyłać film do osób, które przekazały darowiznę na nasz projekt. I Ty możesz go mieć u siebie! Jak to zrobić? Wystarczy złożyć ofiarę w wysokości co najmniej 30 złotych, aby otrzymać film bez żadnych dodatkowych kosztów, w tym wysyłki na swój adres domowy! Niech przesłanie pompejańskie Królowej Różańca Świętego i bł. Bartola trafi do polskich domów!

Sanktuarium w Pompejach z Wezuwiuszem w tle
Sanktuarium w Pompejach z Wezuwiuszem w tle

 

 

Zobacz zapowiedź filmu

 

ks. prał. Alojzy Zuber
ks. prał. Alojzy Zuber
ks. Marek Studenski
ks. Marek Studenski

Film: Tajemnica nowenny pompejańskiej

Tajemnica nowenny pompejańskiej

Gdzie tkwi fenomen nowenny pompejańskiej? Skąd się wzięła? Kto był jej pierwszym apostołem? Dlaczego Polska stała się miejscem tysięcy łask i cudów nowenny pompejańskiej?

Zobacz

Uczestnicy rekolekcji pompejańskich, dający świadectwa

 

 

0 0 głos
Oceń ten tekst!
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marlena
Marlena
29 kwietnia 2016 11:11

Film będzie dostępny wszystkim, może w kinach albo po prostu w internecie, czy będą mogli go obejrzeć tylko ci, którzy złożą ofiarę pieniężną?

Królowa Różańca Świętego
Admin
Królowa Różańca Świętego
3 maja 2016 11:03
Reply to  Marlena

Witam, będzie dostępny na DVD, z tym, ze osoby, które wesprą go, zamawiając wcześniej, otrzymają go w pierwszej kolejności.

2
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x