XII. pielgrzymka pompejańska – 11-18 listopada 2018 r.

Pokłoń się z nami Pompejańskiej Pani! Oto niepowtarzalna okazja, by oddać hołd Madonnie Pompejańskiej i ucałować Jej wizerunek! Zapraszamy Cię na tygodniową pielgrzymkę samolotową.

13 listopada w pompejańskim sanktuarium obchodzona jest wielka rocznica przywiezienia obrazu do Pompejów. To fundamentalne wydarzenie w historii! Tylko w ten jeden dzień wierni mogą podejść do cudownego obrazu Matki Bożej i ucałować go. I Ty możesz to uczynić! Poznaj tę historię w książce „Historia Sanktuarium w Pompejach„!

Oto święci i miejsca, które też odwiedzimy: Castel Gandolfo – miejsce wypoczynku Papieży, Neapol – katedra słynąca z Cudu Krwi św. Januarego, będzie czas na modlitwę przy grobie ojca Dolindo.

Kolejny dzień to Święto cudownego obrazu w Pompejach, Msza św. w sanktuarium, osobiste podejście do obrazu i tradycyjny „pocałunek dla Maryi”, a także czas na modlitwę. Dla chętnych zwiedzanie starożytnego miasta – Pompejów.

Czekają nas dwa dni w Rzymie, ten czas będzie więc wypełniony poznaniem wiecznego miasta z najważniejszymi miejscami: bazylika św. Jana na Lateranie, udział w audiencji na Placu św. Piotra, Zamek św. Anioła; Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek, kościół św. Agnieszki, Piazza del Popolo, Panteon, kościół Matki Bożej na Minerwie, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Odwiedzimy Bazylikę św. Piotra z grobem św. Jana Pawła II oraz Drzwi Święte, później Koloseum i Forum Romanum, a następnie Plac wenecki, ołtarz Ojczyzny i Kapitol oraz bazylikę Matki Bożej Większej, zbudowaną w miejscu, gdzie w środku lata spadł w Rzymie śnieg.

Kolejny dzień to Asyż, miasto św. Franciszka oraz Cascia miasto św. Rity, patronki od spraw beznadziejnych.

Następnie udamy się do Sieny starożytnego miasta św. Katarzyny oraz Perugii gdzie był więziony św. Franciszek tam w katedrze przechowywana jest wyjątkowa relikwia: obrączka Matki Bożej.

Cena: 2390 + 90 euro. Noclegi w 2/3-osobowych pokojach z łazienką w trzygwiazdkowych hotelach, wzmocnione śniadania i obiadokolacje. Opieka księdza i pilota, ubezpieczenia, codzienna Msza święta.

Wyloty: Kraków, Warszawa-Modlin i Wrocław.

Informacje, pełny program i zapisy: poprzez e-mail pielgrzymka@rosemaria.pl oraz telefon: 61 66 24 921 (godz. 10-16; pon-czw.)

0 0 głos
Oceń ten tekst!

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
Agnieszka
23 września 2018 20:57

Chciała bym wziąść udział w konkursie na wyjazd do Pompej bo nie stać mię a jest to moim marzeniem

irena
irena
24 września 2018 12:32

jestem zainteresowana wyjazdem na pielgrzymkę 11 24 listopad 2018 do matki bożej w Pompejach nie mogę sie skontaktować tel gdyż macie zakroki numer i nie można sie skontaktować z wami telefonicznie pozdrawiam czekam na odpowiedz

eviko
eviko
21 października 2018 12:40

Witam. Kiedy i gdzie – czy będzie będzie opublikowane kto został wylosowany ?

trackback
Wygrana w konkursie na pielgrzymkę do Pompejów – Różaniec naszą siłą
22 października 2018 15:43

[…] Po podsumowaniu punktów otrzymaliśmy wynik: zwycięzcą została pani Aneta B. z Łańcuta. Otrzymuje ona główną wygraną, jaką jest miejsce na pielgrzymce pompejańskiej 11-18 listopada 2018 roku – więcej informacji tutaj. […]

Aneta B. z Łańcuta
Aneta B. z Łańcuta
22 października 2018 21:21

Szczęść Boże, nasz Pan jest niepojęty w Swoich dziełach i Miłosierdziu! Wysyłając zgłoszenie na konkurs 1000słów nie liczyłam na wygraną, choć w sercu rosło ogromne marzenie osobistego pokłonienia się MB w Pompejach. Czas od przesłania swojej pracy na konkurs do dnia ogłoszenia wyników starałam się wykorzystać w każdy dzień poprzez budowanie swojej duchowości oraz na godne życie – blisko Boga i ludzi. Gdy otrzymałam telefon od Pana Marka z informacją, że to ja wyjadę do Pompejów, pomyślałam „Panie, nie jestem godna….”, może inni uczestnicy bardziej potrzebują Twojego wsparcia… Ale poczułam także w sercu , że skoro to właśnie ja zostałam… Czytaj więcej »

Karli
Karli
24 października 2018 16:55

Enia to Ty? pomódl się za moją mamę , za mojego brata oraz żeby wszystkie moje prośby , które zawierzyłam w Częstochowie zostały wysłuchane.

Janusz Jani
Janusz Jani
25 października 2018 08:58

Gratuluję Pani Aneto! Proszę o modlitwę za członków Apostolatu i nasze intencje,szczególnie te które nie sa zapisane a które są w naszych sercach.Za naszą Ojczyznę ,Kościół,za Księży,za wszystkich którzy nie byli jeszcze u Tronu naszej Królowej,aby pozwoliła nam przyjechać tam do Niej do Doliny Pompejańskiej.Całym sercem jestem z Panią.SzczęśćBoże Janusz z Lublina

Halina
Halina
1 grudnia 2018 18:19

Czy będzie pielgrzymka do Pompejów w 2019 roku?

barbara
barbara
21 stycznia 2019 19:55

Zainteresował mnie Wasz konkurs , ale niestety dowiedziałam się o nim za późno. czy w tym roku będzie podobny ?

12
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x

Zanim skopiujesz, napisz do nas.

Przeczytaj poprzedni wpis:
REGULAMIN KONKURSU NA XII PIELGRZYMKĘ POMPEJAŃSKĄ

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Zamknij