XII. pielgrzymka pompejańska – 11-18 listopada 2018 r.

Pokłoń się z nami Pompejańskiej Pani! Oto niepowtarzalna okazja, by oddać hołd Madonnie Pompejańskiej i ucałować Jej wizerunek! Zapraszamy Cię na tygodniową pielgrzymkę samolotową.

13 listopada w pompejańskim sanktuarium obchodzona jest wielka rocznica przywiezienia obrazu do Pompejów. To fundamentalne wydarzenie w historii! Tylko w ten jeden dzień wierni mogą podejść do cudownego obrazu Matki Bożej i ucałować go. I Ty możesz to uczynić! Poznaj tę historię w książce „Historia Sanktuarium w Pompejach„!

Oto święci i miejsca, które też odwiedzimy: Castel Gandolfo – miejsce wypoczynku Papieży, Neapol – katedra słynąca z Cudu Krwi św. Januarego, będzie czas na modlitwę przy grobie ojca Dolindo.

Kolejny dzień to Święto cudownego obrazu w Pompejach, Msza św. w sanktuarium, osobiste podejście do obrazu i tradycyjny „pocałunek dla Maryi”, a także czas na modlitwę. Dla chętnych zwiedzanie starożytnego miasta – Pompejów.

Czekają nas dwa dni w Rzymie, ten czas będzie więc wypełniony poznaniem wiecznego miasta z najważniejszymi miejscami: bazylika św. Jana na Lateranie, udział w audiencji na Placu św. Piotra, Zamek św. Anioła; Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek, kościół św. Agnieszki, Piazza del Popolo, Panteon, kościół Matki Bożej na Minerwie, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Odwiedzimy Bazylikę św. Piotra z grobem św. Jana Pawła II oraz Drzwi Święte, później Koloseum i Forum Romanum, a następnie Plac wenecki, ołtarz Ojczyzny i Kapitol oraz bazylikę Matki Bożej Większej, zbudowaną w miejscu, gdzie w środku lata spadł w Rzymie śnieg.

Kolejny dzień to Asyż, miasto św. Franciszka oraz Cascia miasto św. Rity, patronki od spraw beznadziejnych.

Następnie udamy się do Sieny starożytnego miasta św. Katarzyny oraz Perugii gdzie był więziony św. Franciszek tam w katedrze przechowywana jest wyjątkowa relikwia: obrączka Matki Bożej.

Cena: 2390 + 90 euro. Noclegi w 2/3-osobowych pokojach z łazienką w trzygwiazdkowych hotelach, wzmocnione śniadania i obiadokolacje. Opieka księdza i pilota, ubezpieczenia, codzienna Msza święta.

Wyloty: Kraków, Warszawa-Modlin i Wrocław.

Informacje, pełny program i zapisy: poprzez e-mail pielgrzymka@rosemaria.pl oraz telefon: 61 66 24 921 (godz. 10-16; pon-czw.)

0 0 głos
Oceń ten tekst!

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
Agnieszka
23 września 2018 20:57

Chciała bym wziąść udział w konkursie na wyjazd do Pompej bo nie stać mię a jest to moim marzeniem

irena
irena
24 września 2018 12:32

jestem zainteresowana wyjazdem na pielgrzymkę 11 24 listopad 2018 do matki bożej w Pompejach nie mogę sie skontaktować tel gdyż macie zakroki numer i nie można sie skontaktować z wami telefonicznie pozdrawiam czekam na odpowiedz

eviko
eviko
21 października 2018 12:40

Witam. Kiedy i gdzie – czy będzie będzie opublikowane kto został wylosowany ?

Halina
Halina
1 grudnia 2018 18:19

Czy będzie pielgrzymka do Pompejów w 2019 roku?

barbara
barbara
21 stycznia 2019 19:55

Zainteresował mnie Wasz konkurs , ale niestety dowiedziałam się o nim za późno. czy w tym roku będzie podobny ?

12
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x