XV. pielgrzymka pompejańska – lotnicza 2–9 października 2019 r.

Zapraszamy na święta ku czci Królowej Różańca Świętego i bł. Bartola Longo – najważniejsze uroczystości w sanktuarium pompejańskim!

Październik to piękny czas dla wszystkich czcicieli różańca i odmawiających nowennę pompejańską. W tym roku wyjątkowo przypada święto Matki Bożej Różańcowej zaraz po święcie bł. Bartola Longo. Będą to więc aż dwie piękne uroczystości w sanktuarium w Pompejach i niezapomniane przeżycia duchowe!

Pierwszy punkt pielgrzymki to Watykan z grobem św. Jana Pawła II, Koloseum, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny, Bazylika na Lateranie, Kapitol. Kolejny dzień to wizyta w klasztorze na Monte Cassino, chwila zadumy na polskim cmentarzu wojskowym oraz klasztor benedyktyński. Przejazd i zwiedzanie Neapolu, katedra św. Januarego, słynącą z Cudu Krwi, oraz nawiedzenie grobu słynnego ojca Dolindo.

Następny dzień spędzimy w Pompejach – najpierw starożytne ruiny, następnie czas w Sanktuarium, a wieczorem udział w najważniejszych uroczystościach przed świętem oraz uroczysta procesja z relikwiami bł. Bartolo Longo – pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej. Kolejny dzień to już uroczysta msza święta wraz z Supliką do Matki Bożej Różańcowej, którą napisał bł. Bartolo Longo.

W godzinach popołudniowych przejazd do Pietrelciny – nawiedzenie miejsca narodzin św. Ojca Pio. Przejazd do San Giovanni Rotondo. Następnego dnia zwiedzanie: kościół z konfesjonałem Świętego, jego celą i pierwotnym miejscem pochówku, potem nowa bazylika – krypta z grobem ojca Pio.

Następnie przejazd do sanktuarium Michała Archanioła na Monte Sant’Angelo. Zwiedzanie pięknie położonego Sanktuarium niekonsekrowanego ludzką ręką.

Wyloty do Rzymu z miast: Poznań, Kraków, Warszawa Modlin, a po Włoszech przejazdy klimatyzowanym autokarem.

Każdego dnia msza święta, opieka duszpasterza i pilota. Noclegi w hotelach *** w pokojach dwu- i trzyosobowych z łazienkami. Wzmocnione śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenia.

Koszt udziału: 2590 zł i 90 Euro, pakiet ubezpieczeń, opieka duszpasterza i pilota.

Szczegółowe informacje i zapisy: poprzez e-mail pielgrzymka@rosemaria.pl oraz telefon: 61 66 24 921 (godz. 10-16; pon-czw.)

Organizator:

Fundacja Królowej Różańca Świętego
oraz Biuro pielgrzymkowe Misja Travel

 

0 0 głos
Oceń ten tekst!

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Zapraszamy na rekolekcje i pielgrzymki! – Nowenna pompejańska
5 sierpnia 2019 11:38

[…] Zapraszamy na święta ku czci Królowej Różańca Świętego i bł. Bartola Longo – najważniejsze uroczystości w sanktuarium pompejańskim! Październik to piękny czas dla wszystkich czcicieli różańca i odmawiających nowennę pompejańską. W tym roku wyjątkowo przypada święto Matki Bożej Różańcowej zaraz po święcie bł. Bartola Longo. Będą to więc aż dwie piękne uroczystości w sanktuarium w Pompejach i niezapomniane przeżycia duchowe! Więcej informacji tutaj! […]

1
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x

Zanim skopiujesz, napisz do nas.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak się spowiadać?

Drodzy Czytelnicy, temat pozornie wydaje się oczywisty, ale jak pokazuje praktyka, nie zawsze korzystamy z sakramentu pokuty i pojednania dobrze....

Zamknij