XIII PIELGRZYMKA POMPEJAŃSKA

Maj z Matką Bożą Pompejańską na święcie w Pompejach! Pompejańska pielgrzymka autokarowa: 2- 11 maja 2019 r.

JAK spędzić maj? Może warto wybrać się na pompejańską pielgrzymkę do Włoch na Święto Sanktuarium w Pompejach! Zaplanuj sobie czas, urlop na to wyjątkowe spotkanie z Matką Bożą Pompejańską! ZOBACZ co Cię czeka na naszej XIII już pompejańskiej pielgrzymce!

8 maja to wyjątkowe święto dla czcicieli Matki Bożej Pompejańskiej i odmawiających nowennę pompejańską.

W tym dniu w Sanktuarium w Pompejach odbywa się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem delegata papieskiego arcybiskupa Thommaso Caputo. Transmitowana na całe Włochy uroczysta chwila odczytania Supliki do Dziewicy Pompejańskiej może być także Twoim udziałem. To dzień wielkich różańcowych łask!

Pompejańska Pielgrzymka autokarowa: 2- 11 maja 2019 r.

Zapraszamy wszystkich Czcicieli Maryi!  Oto co nas czeka w trakcie tej pielgrzymki:

Padwa, miasto św. Antoniego. Kto z nas nie modlił się do niego? Florencja – miasto Dantego, Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Zwiedzimy najważniejsze zabytki miasta z katedrą na czele.

Kolejne dni to Asyż, gdzie nawiedzimy słynną kapliczkę Porcjunkulę (możliwość uzyskania odpustu) oraz miejsca związane ze św. Klarą i Franciszkiem. Następnie udamy się do Cascia – miasta św. Rity, gdzie oddamy cześć relikwiom świętej od spraw niemożliwych.

Następnie czekają nas dwa dni w Rzymie. Anioł Pański z Ojcem Św, Bazylika św. Piotra, Piazza Navona, Fontanna di Trevi, Bazylika Matki Bożej Śnieżnej i Jana na Lateranie, Forum Romanum, Koloseum.

W Neapolu będziemy się modlić przy grobie Ojca Dolindo mistyka od modlitwy „Jezu Ty się tym zajmij!”. Stamtąd udamy się już do Pompejów na wieczorną modlitwę do Sanktuarium.

Następnego dnia czeka nas jedno z najważniejszych różańcowych świąt z uroczystą Mszą św i odczytaniem Supliki. Po pożegnaniu Pompejów udamy się do Ojca Pio do San Giovanni Rotondo. Stamtąd zaś nawiedzimy grób Sługi Bożego Ojca Matteo.

W Lanciano zobaczymy najstarszy Cud Eucharystyczny, a w Loreto domek Matki Bożej. Na pożegnanie czeka nas Wenecja z placem św. Marka i katedrą.

Wyjazd z Warszawy. CENA: 2590 PLN + 110 EURO. Możliwość wpłaty w ratach od 69 zł / miesiąc.

Opieka duszpasterza i pilota, codzienna Msza św. Przejazd autokarem lux, hotele ***, pokoje 2 os. śniadania i obiadokolacje. Ubezpieczenia.

Informacje, pełny program i zapisy:

przez e-mail: pielgrzymka@rosemaria.pl oraz tel. 61 66 24 921 (godz. 10-16; pon-czw.)

Serdecznie Cię zapraszamy!

Fundacja Królowej Różańca Świętego.

0 0 głos
Oceń ten tekst!

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anello Mat
Anello Mat
10 marca 2019 12:04

Chcę z wami jechać na tą pielgrzymkę jeśli są jeszcze miejsca 🙂

Królowa Różańca Świętego
Admin
Królowa Różańca Świętego
18 marca 2019 10:38
Reply to  Anello Mat

Proszę o kontakt: 61 66 24 921

2
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x