Ucałuj cudowny obraz Matki Bożej Pompejańskiej!

13 listopada w pompejańskim Sanktuarium obchodzona jest wielka rocznica przywiezienia obrazu do Pompejów. To fundamentalne wydarzenie w historii! Tylko w ten jeden dzień wierni mogą podejść do cudownego obrazu Matki Bożej i ucałować go. I Ty możesz to uczynić! Z myślą o tym wydarzeniu organizujemy lotniczą pielgrzymkę.

Termin: 11 listopada – 17 listopada 2017 r. Wylot z Warszawy do Rzymu.

1 DZIEŃ (11.11): WARSZAWA – RZYM /sobota/

Przelot do Rzymu. Obiadokolacja. Nocleg

2 DZIEŃ(12.11): RZYM – POMPEJE /niedziela/

Nawiedzenie grobu św. Jana Pawła II. Anioł Pański z Papieżem Franciszkiem. Przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Różańca Świętego. Nocleg w okolicy Pompejów.

3 DZIEŃ(13.11): POMPEJE – SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ /poniedziałek/

Dzień poświęcony na główny cel pielgrzymki nawiedzenie Sanktuarium. 13 listopada przypada rocznica przywiezienia Obrazu Matki Bożej Różańcowej do Pompejów. Obraz w tym dniu (tylko raz w roku) będzie zdejmowany z ołtarza głównego i jest możliwość jego dotknięcia i ucałowania. Czas na indywidualną modlitwę. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ(14.11): GÓRA ŚW. MICHAŁA GARGANO – SAN GIOWANNI ROTONDO /wtorek/

Przejazd do Sanktuarium Michała Archanioła na górze Garano zwiedzanie i Msza Święta tam. Następnie przejazd do San Giovanni Rotondo do Ojca Pio. Nawiedzenie Sanktuarium, Bazyliki w której znajduje się krypta z grobem Świętego. Obiadokolacja i nocleg.

5 DZIEŃ(15.11): SAN GIOVANNI ROTONDO – O. MATTEO –MANOPELLO – CASCIA ŚW. RITA / środa/

Msza Święta. Przejazd do Agnone – nawiedzenie i modlitwa przy grobie Sługi Bożego Ojca Matteo włoskiego kapucyna, cudotwórcy, mistyka i egzorcysty. Nawiedzenie Sanktuarium Cudownego Oblicza w Manopello, którym od wieków opiekują się kapucyni. Przejazd do Cascia – miejsca, gdzie żyła św.Rita – patronka spraw beznadziejnych. Klasztor oraz kościół z relikwiami świętej, która wyprasza ludziom potrzebne łaski o czym świadczą dokumenty. Obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ(16.11): RZYM /czwartek/

Msza Święta, indywidualna modlitwa i przejazd do Rzymu. Bazylika Św. Piotra; Św. Jana na Lateranie; Koloseum, panorama na Forum Romanum; Fontanna di Trevi; Plac Navona; Pomnik Ojczyzny. Obiadokolacja i nocleg.

7 DZIEŃ(17.11): RZYM-WARSZAWA /piątek/

Po śniadaniu przejazd na lotnisko i przelot do Polski.

Opieka przewodnika i duszpasterza. Codzienna Msza św. Noclegi w *** hotelach, w pokojach 2 osobowych. Śniadania i obiadokolacje. Ubezpieczenia.

Cena: 2750 PLN + 80 EURO

CENA ZAWIERA:

przelot samolotem • autokar • hotele 3* pokoje dwuosobowe • dwa posiłki dziennie + kawa, herbata i woda do kolacji • opieka przewodnika i księdza • ubezpieczenie NNW i KL + choroby przewlekłe.

INFORMACJE I ZAPISY: pielgrzymka@rosemaria.pl

tel: 61 66 24 921 (godz. 8-16; pon-czw.)

Serdecznie zapraszamy Czcicieli Matki Bożej na tą wyjątkową pielgrzymkę!

5 1 głos
Oceń ten tekst!
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Izabella
Izabella
8 sierpnia 2019 19:10

Prohram z 2018roku jest atrakcyjniejszy niż aktualny. Może jeszcze da sie zmienić?

1
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x