Słowo od redakcji – KRŚ nr 10

Kochani Czytelnicy, oddajemy w Wasze ręce 10 numer „Królowej Różańca Świętego”. To taki nasz „mały jubileusz”! Kiedy podjęliśmy decyzję o założeniu tego pisma mieliśmy tylko jedno pragnienie, w myśl naszego duchowego patrona – Apostoła Różańca, bł. Bartola Longa: „Moim powołaniem jest pisać o Maryi, służyć Maryi, kochać Maryję”. Nasza siedziba mieści się w piwni­cznym pokoiku i praktycznie bez środków finansowych podjęliśmy ryzyko wydania pierwszego numeru. Przyświecały i dawały nam nadzieję słowa bł. Bartola, który zapewniał, że „najważ­niejsze są czyste intencje, a Bóg pobłogosławi dziełu”. Podbudowani tą myślą „rzuciliśmy się na głęboką wodę”, wierząc, że to nie nasze skromne siły i środki będą tutaj najważniejsze, ale właśnie Boże błogosławieństwo.

Wstęp

 

Nie spodziewaliśmy się, że to niszowe pismo przetrwa i doczekamy aż 10 numeru. A jednak udało się! I choć wiele się nie zmieniło, nadal bowiem pracujemy w tej samej piwnicy „przerobionej” na redakcję, to czujemy opiekę Maryi i dziękujemy Jej za dziesiąty już numer pisma pod Jej wezwaniem. Ona udowadnia nam, że tam gdzie są prawdziwe i szczere chęci do pracy dla Jej chwały, brak środków nie jest przeszkodą. Maryja zsyła nam bowiem wspaniałych Czytelników, Prenumeratorów, Darczyńców, dzięki którym to skromne dzieło szerzenia różańca i nowenny pompejańskiej trwa i mamy nadzieję – będzie trwało nadal.

A będzie trwało dopóki będą się dziać cuda nowenny pompejańskiej, dopóki będziemy otrzymywać wspaniałe świadectwa. A wierzymy, że nigdy ich nie braknie, tak jak nigdy nie braknie miłosierdzia u tej naszej Królowej. Maryja bowiem pragnie docierać do wszystkich ludzi z radosną nowiną o wielkim miłosierdziu, jakiego dostępują odmawiający nowennę pompejańską – czyli różaniec. W tej ważnej misji ewangelizacyjnej skutecznym narzędziem jest właśnie „Królowa Różańca Świętego”.

W każdym numerze przedstawiamy co najmniej 8 stron świadectw cudów miłosierdzia Niebios. Na naszej stronie internetowej www.pompejanska.rosemaria.pl jest tych świadectw już aż 1500 i ta liczba ciągle rośnie! Czujemy się odpowiedzialni aby to dzieło nie upadło i mogło bezpiecznie trwać dalej. Jednak aby tak się stało prosimy Was, abyście nie opuszczali „Królowej Różańca Świętego”, gdyż będzie się ona ukazywać tak długo, jak długo z Waszą pomocą będziemy mogli szerzyć nowennę „nie do odparcia” – także w tym wielkim medium, jakim jest internet. Cel jest prosty: aby setki tysięcy ludzi mogło umocnić swoją wiarę, odnaleźć pocieszenie i nadzieję w opiece Dziewicy Pompejańskiej. Prosimy Was o modlitwę, aby to dzieło nadal rozwijało się zgodnie z wolą Bożą a Maryja niech wyprasza wszystkim nam potrzebne łaski! Szczęść Boże!


Zobacz spis treści!

Zamów w sklepiku!

 

0 0 głos
Oceń ten tekst!

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x