Różańcowy Dar Serca

Bożenę Sagan znamy od kilku lat. Prawie od początku działania strony społecznościowej www.zywyrozaniec.pl włączała się aktywnie w dyskusje, modlitwy, pisała motywujące do różańca teksty, które trafiały do serc czytających. Szybko zyskała sympatię użytkowników strony. Bożena włączyła się także aktywnie w Apostolat Nowenny Pompejańskiej i wraz ze śp. Dorotą Karnicką tworzyły zgrany różańcowy duet oddany służbie Matce Bożej Pompejańskiej. Bożena od jakiegoś czasu prowadzi także różaniec w naszym Radiu Różaniec.

W wolnym czasie Bożena tworzy niezwykłe szydełkowe różańce frywolitkowe. Prawdziwe perełki różańcowe, które zachwycają swoim urokiem. Niedawno wydarzyło się coś niezwykłego. Oddajmy jednak głos Bożenie:

„Od dawna miałam pragnienie, aby robić różańce także w celu charytatywnym. W tym czasie pokazałam swoje różańce na Facebooku, a profil Królowa Różańca Świętego udostępnił je szerokiej liczbie osób. Wtedy odezwała się do mnie siostra Iwona ze Zgromadzenia Franciszkanek Misjonarek Maryi. Siostra spytała, czy mogłaby zakupić jakąś liczbę różańców dla jej misji na Tajwanie. Wtedy poczułam, że to jest odpowiedź na moje pragnienie, by te różańce komuś podarować. Wiedziałam, że nie wezmę za nie pieniędzy, i poczułam niesamowitą radość.

Królowa Różańca ŚwiętegoZamów to wydanie "Królowej Różańca Świętego"!

…i wspieraj katolickie czasopisma!

To tylko część artykułu… Całość przeczytasz w "Królowej Różańca Świętego"
0 0 głos
Oceń ten tekst!

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x

Zanim skopiujesz, napisz do nas.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pieszo do Lourdes

Pieszo do Lourdes - Krzysztof Jędrzejewski W tym roku mija 160. rocznica objawień w Lourdes. Mnie dane było pójść tam pieszo...

Zamknij