„Królowa Różańca Świętego” – czasopismo pompejańskie dla Ciebie

Photo of author

Autor: Marek Woś

Kochani Czytelnicy!
91% artykułów na naszej stronie jest dostępnych bez ograniczeń. Nie znaczy to, że nie istnieją koszty ich przygotowania i publikacji. Będziemy wdzięczni za zaprenumerowanie naszego czasopisma albo wsparcie naszej Fundacji. Dziękujemy za zrozumienie.
Redakcja

Drodzy Czciciele Matki Bożej Pompejańskiej!

Właśnie wchodzimy w dziewiąty rok wydawania naszego czasopisma poświęconego Matce Bożej Pompejańskiej. Kiedy pojawił się ten pomysł w 2011 roku, podczas pielgrzymki do Pompejów, nigdy nie przypuszczałem, że uda się nam tak długo przetrwać z tą inicjatywą. Niemal bez środków pieniężnych, zaplecza technicznego, bez… praktycznie niczego powstało nowe czasopismo. Ale wystarczyły gorące serca i szczere chęci, a pomoc przyszła z nieba.

Najstarsi czytelnicy tej strony pamiętają, że pierwszy numer naszej gazety rozdawaliśmy bezpłatnie każdemu, kto był otwarty na przesłanie płynące z Pompejów. I mimo wielu problemów, udało się jakoś przetrwać w czasach, w których – jak wiadomo – prasa drukowana wymiera.

Nie znasz jeszcze „Królowej Różańca”? – Czas to zmienić!

Większość z nas szuka informacji w internecie i czyta głównie artykuły opublikowane na różnych stronach. Niektórzy nieufnie podchodzą do propozycji zamówienia czasopisma. Jeśli i Ty należysz do tej grupy osób, to dam Ci trzy argumenty, aby poznać „Królową Różańca”. Oto one:

  1. Jesteśmy jedynym czasopismem, które rozpowszechnia nowennę pompejańską. Jednocześnie kształtujemy pobożność Maryjną i piszemy na wiele innych tematów.
  2. Z naszego czasopisma wyrasta wiele różańcowych inicjatyw. Bez czasopisma ich funkcjonowanie nie ma sensu… Należą do nich np. rozpowszechnianie obrazków z nowenną pompejańską, Radio Różaniec, codzienna wspólna modlitwa na Youtube i Facebooku, rekolekcje i pielgrzymki pompejańskie, organizowanie Mszy w Pompejach w naszych intencjach, apostolstwo wśród więźniów i ich rodzin, aplikacje na smartfony poświęcone różańcowi i nowennie pompejańskiej, a nawet zrealizowaliśmy trzy filmy związane z nowenną pompejańską!
  3. Jeśli to Cię nie przekonuje, pobierz bezpłatne wydanie „Królowej Różańca” i po prostu zobacz, o czym piszemy! Ściągnij plik PDF stąd i sam oceń, czy „Królowa Różańca” jest dla Ciebie wartościowym czasopismem.

Pobierz bezpłatny PDF

Chcemy Cię mieć wśród naszych Czytelników!

Bądźmy w łączności ze sobą. Wiemy, jak trudny to czas dla wydawców prasy katolickiej. Także dla nas. Mimo wielu ograniczeń, jesteśmy jednym z najtańszych, jeśli nie najtańszym czasopismem katolickim w Polsce. Cena 4,90 zł za jeden numer to średni koszt biletu w komunikacji publicznej. Cena jest najniższa z możliwych. Za 30 zł otrzymujesz całoroczną prenumeratę z bezpłatną wysyłką do dowolnego miejsca w Polsce! Ale to nie wszystko:

Modlitewnik pompejański…otrzymaj w prezencie oficjalny modlitewnik pompejański!

Wraz z numerem 42 „Królowej…” będziemy wysyłać dodatkowo i bezpłatnie oficjalny modlitewnik sanktuarium w Pompejach, napisany przez bł. Bartola Longo, autora nowenny pompejańskiej! Włoska edycja doczekała się 445. wydań. Teraz wersja polska czeka na Ciebie!

Jak otrzymać modlitewnik? – To proste! Wystarczy być prenumeratorem „Królowej Różańca Świętego”! Już 1 lutego rozpoczynamy wysyłkę czasopisma. Jeśli zdążyć zaprenumerować do tego czasu, to wraz z naszą gazetą otrzymasz modlitewnik.

Serdecznie dziękuję za Twoją uwagę i apostolstwo pompejańskie!

Marek Woś, redaktor naczelny

Gdzie zamówić prenumeratę?

Zapraszamy do zamawiania w księgarni internetowej rosemaria.pl – to najszybsza i najwygodniejsza metoda.

Prenumerata "Królowa Różańca Świętego"

„Królowa Różańca Świętego” to czasopismo poświęcone Matce Bożej Różańcowej oraz nowennie pompejańskiej.

Zobacz

 

 

Photo of author

Marek

Woś

Redaktor naczelny KRŚ, polonista, filmoznawca, edytor, ekonomista, człowiek od "brudnej roboty".

Mogą zainteresować Cię też:

5 1 głos
Oceń ten tekst
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments