Jak dołączyć do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej?

Do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej mogą należeć wszyscy, którzy odmawiają nowennę pompejańską (lub chcą zacząć ją odmawiać) i pragną szerzyć ją w swoim środowisku rodzinnym, parafialnym i społecznym. Obowiązkiem należących do Apostolatu jest rozszerzanie czci do Dziewicy Różańca Świętego z Pompejów poprzez dawanie świadectwa o łaskach otrzymanych przez odmawianie nowenny pompejańskiej.

Głosem Apostolatu jest czasopismo „Królowa Różańca Świętego”. Ósmego dnia każdego miesiąca należący do Apostolatu łączą się duchowo w czasie Mszy św. odprawianej w ich intencjach przez ojca Krzysztofa Piskorza, karmelitę z Wrocławia. Pierwsza Msza św. będzie mieć miejsce 8 mar­ca 2012 r. o godzinie 11.30. Raz w roku w miesiącu różańcowym będzie odprawiana w intencjach Apostolatu Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach.

Do Apostolatu można się zapisać telefonicznie: 61 86 87 345 lub przysyłając swoją deklarację wstąpienia na adres: Apostolat Nowenny Pompe­jańskiej, ul. Zbąszyńska 19/4, 60-359 Poznań, apostolat@rosemaria.pl.

Czasopismo „Królowa Różańca Świętego” utrzymuje się tylko z prenumeraty i ew. dobrowolnych datków czytelników oraz członków Apostolatu. Redakcja KRŚ pracuje wyłącznie dla chwały Królowej Różańca Świętego w Pompejach i z tego powodu nie pobiera żadnego wynagrodzenia za pracę. Ewentualne datki będą przeznaczone wyłącznie na pokrycie kosztów druku i wysyłki KRŚ oraz innych materiałów dotyczących nowenny pompejańskiej.

 stg

0 0 głos
Oceń ten tekst!
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maria
Maria
2 listopada 2016 11:39

Witam serdecznie! mam pytanie- jeżeli kończę pierwszą część nowenny(27) błagalną i zaczynam drugą dziękczynną – to czy mówię :Matko Boża ofiaruję na twoją cześć….itd oraz w podziękowaniu za otrzymaną intencję …itd. Czy mówię proszę w intencji – tak jak w pierwszej części i dalej Cóż Ci dać mogę… itd.
Szczęść Boże!

1
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x