Wdzięczność Apostołów Nowenny Pompejańskiej

„Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża.”

Drodzy Apostołowie Nowenny Pompejańskiej! Z tym numerem otrzymaliście pamiątkowe dyplomiki przystąpienia do ANP. Jeżeli ktoś z Was nie otrzymał, choć zapisał się lub chce zapisać do ANP, prosimy o kontakt z redakcją. Obecnie pracujemy nad statutem ANP oraz Stowarzyszenia Pomocników Królowej Różańca, które będzie miało za zadanie wspomagać rozwój ANP oraz czasopisma „Królowa Różań­ca Świętego”. Nic nie zmienia jednak głównego zadania osób należących do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej, jakim jest głoszenie wszędzie i wszystkim o łaskach Dziewicy Pompejańskiej i infor­mowanie o nowennie pompejańskiej, według słów modlitwy:

Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświad­czyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do różańca świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali.

Obrazek z nowenną pompejańską

Obrazek z nowenną pompejańską z instrukcją odmawiania

Składany obrazek – ołtarzyk, który zawiera: obrazek Matki Bożej Pompejańskiej, obietnicę Matki Bożej Pompejańskiej, instrukcję odmawiania nowenny pompejańskiej, instrukcję odmawiania różańca, wymienione tajemnice różańcowe harmonogram do wykreślania kolejnych dni nowenny

Zobacz

W dniach 5–7 października zapraszamy wszystkich do duchowej łączności z sanktuarium w Pompejach. Na 5. października przypada liturgiczne wspomnienie bł. Bartola Longa, a na niedzielę 7. października – święto naszej Królowej i Patronki. W tym pięknym dniu uroczyście odczytywana będzie Suplika do Matki Bożej Pompejańskiej. (Może zachęćmy proboszczów do jej odczytania w to święto? Tekst supliki jest na www.krolowa. rosemaria.pl). Jest to dzień wielkiej łaski dla wszystkich czcicieli Dziewicy Pom­pejańskiej na całym świecie. Matka Boża w tym dniu szcze­gólne przytula wszystkie Swoje różańcowe dzieci. I my do nich należymy.

16 października, w dzień papieski, o 12.30 zostanie w Pompejach odpra­wio­na msza święta w Waszych intencjach. Już teraz zapraszamy Was także do duchowej łączności w cza­sie comiesięcznej (poza październikiem) mszy św. w drugi poniedziałek miesiąca o godz. 18. sprawowanej w intencjach ANP przez o. Krzysztofa u ojców karmelitów we Wrocławiu.

Kochani, Bóg zapłać za Wasze zaangażowanie w sprawę Apostolatu! Módlmy się za siebie nawzajem gdyż stanowimy wielką duchową wspólnotę dzieci Maryi. Jej różańcowych dzieci!

0 0 głosów
Oceń ten tekst!
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x