Autorzy „Królowej Różańca Świętego”

Wśród  autorów, którzy regularnie piszą dla „Królowej Różańca Świętego”, znajdziemy osoby zaangażowane w szerzenie różańca, mocno osadzone w wierze, całym sercem kochające Jezusa i Maryję.

Lidia Wajdzik to animatorka centrum pompejańskiego w Skoczowie. Pani Lidia jest w naszej redakcji od pierwszego numeru, podobnie jak Jarosław Sudoł, człowiek niezwykle zaangażowany w szerzenie różańca i dzieła maryjne.

Pielgrzym
Pielgrzym Krzysztof

Pisze dla nas także Magdalena Buczek, założycielka Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci, znana nam wszystkim z fal Radia Maryja i Telewizji Trwam. Rozważaniami różańcowymi dzieli się z nami Renata Gontarz, wieloletnia dziennikarka, pisząca m.in. do Gościa Niedzielnego.

Stanisława Gamrat to autorka tekstów głównie maryjnych, publikowanych wcześniej m.in. w Przewodniku katolickim. Marek Woś publikował także w Przewodniku i na licznych stronach internetowych.

Jednym z autorów „Królowej Różańca Świętego” jest Krzysztof Jędrzejewski. Krzysztof przeszedł w pieszych pielgrzymkach wzdłuż i wszerz Europę, dwa razy pieszo doszedł do Ziemi Świętej. W kwartalniku można poczytać relacje z jego pielgrzymek.

0 0 głos
Oceń ten tekst!
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x