Apostoł nowenny pompejańskiej i jego proboszcz

Gdy Jezus posłał apostołów i uczniów, aby głosili Ewangelię, wypowiedział do nich następujące słowa: „Kto was słucha, Mnie słucha, a kto wami gardzi, Mną gardzi” (Łk 10,16). Słowa te wciąż posiadają to samo znaczenie, tę samą powagę i tę samą świętość co dwa tysiące lat temu. Odnoszą się one do nas i naszych kapłanów, zwłaszcza zaś do proboszczów.

PrzeczytajApostoł nowenny pompejańskiej i jego proboszcz

Duchowość

Apostolat Nowenny Pompejańskiej w parafii

Kochany Apostole Nowenny Pompejańskiej! Jeżeli czujesz, że Matka Boża powołała Cię do większej działalności apostolskiej, zostań założycielem Apostolatu Nowenny Pompejańskiej w swojej parafii i wśród znajomych, w myśl obietnicy Maryi „Ci, którzy będą rozpowszechniać Mój różaniec, otrzymają ode Mnie pomoc w swych potrzebach!”.

PrzeczytajApostolat Nowenny Pompejańskiej w parafii

Apostolat Nowenny Pompejańskiej

Organizujmy się w Apostolacie Nowenny Pompejańskiej

Już prawie 450 osób dołączyło do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej w pierwszych miesiącach. I liczba ta z każdym tygodniem rośnie. Wielu z Was zastanawia się jak w swoim środowisku rodzinnym czy parafialnym realizować przyrzeczenie dane Matce Bożej?

PrzeczytajOrganizujmy się w Apostolacie Nowenny Pompejańskiej

Apostolat Nowenny Pompejańskiej

Zadania Apostoła Nowenny Pompejańskiej

W tych trudnych czasach wiele osób odkrywa różaniec jako narzędzie wyjednywania Łaski Bożej. Wciąż przychodzą do nas listy od ludzi, którzy nie zaczynają swojej duchowej przygody z różańcem od jednej zdrowaśki czy dziesiątki, lecz od odmawiania całej nowenny pompejańskiej.

PrzeczytajZadania Apostoła Nowenny Pompejańskiej

Apostolat Nowenny Pompejańskiej

Głosem Apostolatu jest czasopismo „Królowa Różańca Świętego” oraz forum na stronie zywyrozaniec.pl. Jesteśmy obecni także na Facebooku pod adresem: www.facebook.com/ApostolatNowennyPompejanskiej

Do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej mogą należeć wszyscy, którzy odmawiają nowennę pompejańską(lub chcą zacząć ją odmawiać) i pragną szerzyć ją oraz różaniec w swoim środowisku rodzinnym, parafialnym i społecznym.

PrzeczytajApostolat Nowenny Pompejańskiej

Apostolat Nowenny Pompejańskiej

Jak dołączyć do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej?

Do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej mogą należeć wszyscy, którzy odmawiają nowennę pompejańską (lub chcą zacząć ją odmawiać) i pragną szerzyć ją w swoim środowisku rodzinnym, parafialnym i społecznym. Obowiązkiem należących do Apostolatu jest rozszerzanie czci do Dziewicy Różańca Świętego z Pompejów poprzez dawanie świadectwa o łaskach otrzymanych przez odmawianie nowenny pompejańskiej.

PrzeczytajJak dołączyć do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej?