Rekolekcje różańcowe w Czernej (k. Krzeszowic)

Serdecznie Was zapraszam na rekolekcje do Czernej, do sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej i św. Rafała. Pragniemy się zatrzymać w tym urokliwym i pięknym miejscu na nowo zapraszając Maryję do swojego życia, tym bardziej w miesiącu Jej poświęconym. 

Będziemy chcieli jeszcze bardziej zastanowić się nad wartością modlitwy różańcowej w naszym życiu. Pragnę Wam zaproponować następujący temat tych naszych pierwszych rekolekcji Apostolatu Nowenny Pompejańskiej: „Moc różańca w walce duchowej”. Niech ten czas będzie dla nas konkretną pompejańską formacją, byśmy ciągle będąc w szkole Maryi, przy Jej Niepokalanym Sercu, byli wolni od wszelkiego zła i niebezpieczeństwa.

Błogosławię i serdecznie zapraszam każdego z Was w dniach 9–11 maja 2014 r., na polską Górę Karmel, do Czernej. Poczuj się zaproszony przez Twoją Mamusię, Królową Różańca i szkaplerza świętego.

o. Krzysztof Piskorz OCD, duszpasterz Apostolatu Nowenny Pompejańskiej
Dom ELIANUM, Czerna 210 (koło Krzeszowic). Koszt 160 zł (nocleg i wyżywienie). Rozpoczęcie rekolekcji w piątek, 9 maja, ok. godz. 17.00. Zakończenie w niedzielę 11 maja, o 15.00 w Godzinie Miłosierdzia.

o. Krzysztof od Miłosierdzia Bożego

Zapisy: tel. 61 86 87 345, krolowa@rozaniec.info

0 0 głos
Oceń ten tekst!

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
matka
matka
19 marca 2014 22:25

a jeżeli jestem pozbawiona środków do życia, bo odebrali mi rentę i to stałą, podkreślam że stałą ,po 18-tu latach, a korzystałam tam z rekolekcji wielokrotnie, nawet miałam zniżki, i od tego czasu, tak bym pragnęła tego umocnienia, żyjemy z mężem w dużym od tego czasu zadłużeniu, a ta potrzeba po kilku latach nie uczestniczenia w Czernej jest nadal moim pragnieniem.. a po przeczytaniu kwoty opłaty nie jestem w stanie tego zrobić.. jestem w rozpaczy, opieka daje mi 150 zł na leki i na wodę a z tego na światło 100 zł…i reszta na leki… co począć? polecam się modlitwie,… Czytaj więcej »

Małgorzata
Małgorzata
21 marca 2014 18:29

proszę o kontakt malgosia.k2@poczta.onet.pl
postaram się pomóc…pozdrawiam

Adam
Adam
21 marca 2014 09:44
Reply to  matka

Proszę o kontakt na adam_ku@op.pl, pomogę.
Adam

bn
bn
21 marca 2014 11:56
Reply to  matka

Mogę sfinansować część kosztów pobytu lub dojazd( sama nie mogę pojechać niestety) kontakt do mnie niedzwieckabarbara@onet.eu

PATKA
PATKA
21 kwietnia 2014 21:54

też mogę się dołożyć Pani do uczestnictwa, może każda z osób deklarujących pomoc złoży się i uzbiera Pani tę kwotę. Kontakt do mnie patrycjabj@interia.pl.

7
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x