PIERWSZE POKAZY „Tajemnicy nowenny pompejańskiej”!

16 lipca, w dniu Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel, święto szkaplerza karmelitańskiego, odbyła się w poznańskim kinie Apollo premiera naszego różańcowego filmu „Tajemnica nowenny pompejańskiej”.

Postanowiliśmy, by na pierwszy, bezpłatny pokaz zaprosić wyłącznie osoby związane z różańcem i nowenną pompejańską, w tym członków wpólnot żywego różańca w Poznaniu.

Mimo iż była to wakacyjna sobota i godziny południowe, przybyło nadspodziewanie dużo osób. Sala pękała w szwach, trzeba było dostawiać krzesła, by wszyscy chętni się zmieścili. Cieszy nas to zainteresowanie.

Tajemnica nowenny pompejańskiej (filmy na DVD z książką)

W magazynie SKU:978-83-63110-53-6
Cena promocyjna 25,00 zł Cena 35,00 zł

Mamy nadzieję, że ziarno różańca zasiane przez ten film będzie wzrastać we wszystkich, którzy go obejrzą i dawać piękne owoce. A że twórca w ocenie swojego dzieła bywa nieobiektywny, z tym większą radością przyjmujemy wszystkie pozytywne reakcje. Niech atmosferę premiery odda list Pani Barbary:

Wielce Szanowni i Kochani Państwo, w imieniu Wspólnoty Żywego Różańca parafii Bożego Ciała w Poznaniu pragnę wyrazić głęboką wdzięczność za projekcję filmu „Tajemnica nowenny pompejańskiej” w kinie Apollo. Poruszyły nas bardzo wszystkie trzy części filmu. Film przemawia bowiem nie tylko do wyobraźni, ale także do serca, gdyż zawiera cenne rozważania o modlitwie różańcowej. Świadczą o tym wypowiedzi osób z naszej grupy. A oto jedna z nich: „Zawsze miałam wielkie przywiązanie do różańca i odmawiam go od wielu już lat, ale teraz pokochałam go jeszcze bardziej!”.

Dzieląc się nadzieją, iż działalność Państwa przyczyni się do rozpowszechniania nowenny pompejańskiej także w naszej wspólnocie, raz jeszcze gorąco dziękujemy.

Łączymy wyrazy głębokiego szacunku i całym sercem pozdrawiamy, obiecując pamięć w modlitwie.

Barbara Barcikowska, zelatorka

Dziękujemy i do zobaczenia!

Red.

A może zorganizujesz wraz z nami pokaz w swojej parafii lub mieście? Nasz film to świetna forma ewangelizacji różańcowej! Pomów o tym pomyśle z księdzem proboszczem i zadzwoń do nas na telefon: 61 66 24 921 (w dni rob. w godz. 10-14) lub skontaktuj się przez email: film@rozaniec.info

Królowa Różańca ŚwiętegoZamów to wydanie "Królowej Różańca Świętego"!

…i wspieraj katolickie czasopisma!

 

0 0 głos
Oceń ten tekst!

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Kolejne dzieło na cześć Matki Bożej Pompejańskiej: „Odmawiajmy wspólnie różaniec!” – Fundacja
7 października 2016 09:41

[…] naszych Czytelników. Ufamy, że już wkrótce będziemy mogli rozdawać je częściej przy okazji pokazów filmu „Tajemnica Nowenny […]

trackback
„Tajemnica Nowenny Pompejańskiej” – film, który porusza serca, jest już gotowy! – Fundacja
7 października 2016 12:00

[…] A może uda Ci się porozmawiać na temat „Tajemnicy nowenny pompejańskiej” z zaprzyjaźnionym księdzem proboszczem w Twojej parafii? Chętnie zorganizujemy pokaz filmowy w Twojej miejscowości! Wyruszamy bowiem w trasę po Polsce, podczas której będziemy wyświetlać nasz film i prowadzić prelekcje o tematyce różańcowej. Możemy odwiedzić także Twoją parafię! Za nami już premiera i pierwsze pokazy, o których możesz przeczytać w tym miejscu. […]

2
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x

Zanim skopiujesz, napisz do nas.