Msze święte w Pompejach

Na prośbę naszych Czytelników i we współpracy z Sanktuarium Królowej Różańca Świętego w  Pompejach, umożliwiliśmy składanie intencji na Msze św. zbiorowe. W porozumieniu z Sanktuarium Królowej Różańca św. w Pompejach, Msza św. zbiorowa będzie się odbywać regularnie, co miesiąc 25 dnia miesiąca, poza wyjatkami (jak Wielki Piątek 2016 r.).

Nadesłane intencje są składane do wielkiego serca z intencjami pod Tronem Maryi.

Informacje o planowanych Mszach świętych umieszczamy też regularnie w dziale Msza św.  w Pompejach.

Jak złożyć intencję na Mszę?

Za pośrednictwem Fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego” można złożyć intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

Przetłumaczone intencje wraz z ofiarami nasza Fundacja przekazuje bezpośrednio do sanktuarium w Pompejach.

UWAGA: nieprzekraczalną datą jest 20 dzień miesiąca – w ten dzień MUSIMY zamknąć listę, przetłumaczyć i przesłać intencje do Sanktuarium. Dlatego prosimy osoby, które chcą dołączyć swoją intencję o kontakt najpóźniej do 20 dnia miesiąca.

Potwierdzenia o Mszy św.

Wszystkim osobom wysyłamy potwierdzenia na e-mail podany w formularzu z intencją lub telefonicznie (jeśli podano telefon). Potwierdzania wysyłamy w ciągu kilku dni od otrzymania intencji.

Jeśli potwierdzenie nie doszło, to albo podano niewłaściwy adres zwrotny (częsta przyczyna w naszej korespondencji) albo nasza odpowiedź trafiła do skrzynki spamowej. Potwierdzenia wysyłamy jednak zawsze.

Kontakt

Kontakt w sprawie mszy: msza@rozaniec.info.