IV święta noc modlitwy

Apostolstwo Dobrej Śmierci diecezji bielsko-żywieckiej , Różańcowy Ruch Pompejański oraz Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie organizują w dniach 6 na 7października 2012 r. w sanktuarium św. Jana Sarkandra na Kaplicówce w Skoczowie

IV ŚWIĘTĄ NOC MODLITWY

W sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach od ponad 120 lat odprawiane jest wciąż żywe nabożeństwo – Święta Noc Modlitwy, która poprzedza wielką uroczystość różańcową 8 maja i pierwszą niedzielę października. W te dwie noce mają miejsce nie tylko nadzwyczajne uzdrowienia ciała, ale przede wszystkim – uzdrowienia dusz. Owocem wspólnych modlitw jest nawrócenie serc – największy cud ze wszystkich.

Szczęśliwi, że Matka Boża Pompejańska upodobała sobie miejsce w sanktuarium św. Jana Sarkandra, wzorem tych wydarzeń w Pompejach spotykamy się na czuwaniu nocnym przed Najświętszym Sakramentem, które rozpocznie się w sobotę o godz. 19.00. O godz. 24.00 zostanie odprawiona msza św. w intencji uczestników nabożeństwa pompejańskiego.

Święta Noc Modlitwy zakończy się w niedzielę 7 października mszą świętą o godz. 12.00.

Odpowiedz na zaproszenie Maryi i przyjdź, by powiedzieć: „Matko, patrz, Twoje dzieci są gotowe oddać Tobie cześć i chwałę!”

Weź różaniec, aby odmówić go w intencji Kościoła, pokoju na świecie oraz za wiele niepokojących problemów w Ojczyźnie, za rządzących, za rodziny, za obecnych w kaplicy, za grzeszników, za dzieci nienarodzone, za umierających i za dusze zmarłych.

www.pompejanska.pl

0 0 głosów
Oceń ten tekst!
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marian Żelazny
Marian Żelazny
2 października 2013 16:00

Dzięki, że z radością propagujecie Czuwanie pompejańskie.

1
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x