Cóż Ci dać mogę?


Nic nie istnieje samo z siebie. Bóg stworzył świat, a każdy z nas ma swoją misję do spełnienia w dziele Zbawienia. 
Dodatkowo, odmawiając nowennę pompejańską, złożyliśmy Maryi obietnicę:

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, (…) O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną

Dlatego staramy się pełnić swoją małą misję. – Poprzez różaniec, tak jak to robiło wielu ludzi i wielu świętych. Jak nasz patron, bł. Bartolo Longo, który wychodził z różańcem do najuboższych, do zagrożonych utratą wiary, do więźniów i do opuszczonych.

Nic nie dzieje się samo!

Fundacja RóżańcowaProwadzimy wiele stron różańcowych, jak i podejmujemy wiele innych inicjatyw społecznych, pomocowych, internetowych. To nie dzieje się samo…

…i sami nie możemy wiele – potrzeba nam Twoich rąk. Siła jest w jedności, wspólnym wytyczaniu celów i ich stuprocentowym realizowaniu.

Zamów choć jeden numer „Królowej Różańca”!

Różaniec - Królowa Różańca Świętego - czasopismo
Królowa Różańca Świętego

Cena jednego numeru to zawsze mniej niż 4 zł – to nie jest wielki wydatek! Czasopismo nie ma celu komercyjnego, wszelkie prace nad nim są wykonywane na zasadzie wolontariatu.

Zapraszamy Cię gorąco do lektury naszego czasopisma, które stawia sobie za cel propagowanie różańca i nowenny pompejańskiej w duchu wdzięczności i wypełnienia obietnicy, że:

wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali.

Królowa Różańca Świętego – w naszym sklepiku!

Zobacz też stronę naszej Fundacji, na której szczegółowo opisujemy nasze inicjatywy.

 

Fundacja Królowej Różańca

0 0 głosów
Oceń ten tekst!
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x