90. rocznica urodzin dla Nieba – bł. Bartolo Longo!

5 października tego roku przypada 90 rocznica śmierci Apostoła Różańca i nowenny pompejańskiej bł. Bartola Longo. Ten nawrócony kapłan szatana został uratowany przez szerzenie różańca w biednej i opuszczonej Dolinie Pompejańskiej.

Zbudował najważniejsze różańcowe sanktuarium, podlegające władzy papieskiej oraz nowe miasto Nowe Pompeje – nazwane Miastem Maryi wraz z wieloma dziełami miłosierdzia, zwłaszcza dla dzieci więźniów i sierot.

W regionie tym powszechnym zjawiskiem jest camorra czyli mafia. Jednak w Pompejach jest ona nieobecna. Matka Boża Różańcowa czuwa by jej miasto było wolne od tej ciężkiej przestępczości. Nie przypadkowo wspomnienie bł. Bartola Longo przypada na ten sam dzień, kiedy św. siostry Faustyny. Oboje byli szerzycielami Bożego Miłosierdzia. Longo pisał wprost, że cudowny obraz Matki Bożej Pompejańskiej jest narzędziem Bożego Miłosierdzia.

Patrząc na tysiące otrzymywanych świadectw wstawiennictwa Królowej Różańca z Pompejów nie można mieć co do tego wątpliwości. Jeśli chcesz poznać niesamowitą historię życia bł. Bartola mamy dla Ciebie w promocji biografię i film o nim. Promocja ważna jest do niedzieli.

Zapraszamy Cię do zaprzyjaźnienia się z człowiekiem, którego św. Jan Paweł II nazwał przykładem dla świeckim katolików.

Poznaj bł. Bartola!

Na stronie www.rosemaria.pl można nabyć biografię bł. Bartola Longo w okazyjnie niskiej cenie tylko w tych dniach! Zobacz tutaj.
O bł. Bartolu Longo jest druga część naszego filmowego tryptyku „Tajemnica nowenny pompejańskiej” (księgarnia).

Film biograficzny (księgarnia)

0 0 głosów
Oceń ten tekst!
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Czy podoba Ci się ten tekst? – Zostaw opinię!x
()
x